Smart Booking

Chytrý kalendář pro zdravotníky

Vyřešte objednávání pacientů pomocí modulu Smart Booking. Najděte nejvhodnější termíny zadáním vhodných filtrů a zbavte se nutnosti listovat kalendářem. Automatizované procesy se postarají o upozornění pacienta, že se blíží termín objednávky.

Využijte pro práci s objednáváním i přehledný kalendář, na který jste zvyklí. Vytvářejte v něm objednávky s možností rychlých úprav či automatických přesouvání objednávek.

Díky VIZIT BOOKING jste schopni vyřídit vetší množství objednávek za kratší čas. Návštěvu ordinace zjednodušíme Vašim pacientům i Vám samotným.

Hlavní funkce

#1

Zjednodušené vyhledávání volných termínů

Zadejte jaké dny či časy Váš pacient může, kolik času bude zákrok dle Vás trvat a vybírejte z volných termínů.

#2

Organizované časové bloky

Ordinujete objednané např. pouze dopoledne? Smart Booking se dokáže přizpůsobit Vaši práci a nabízet pacientům je relevantní časy pro objednání.

#3

Pravidelné a opakované prohlídky

Pacientům můžete jednoduše naplánovat pozvánky na prohlídky v konkrétních měsících, kdy si pak sami vyberou z aktuálních volných termínů z kalendáře.

#4

Telefonické konzultace

Placené i neplacené telefonické konzultace lze snadno zorganizovat v konkrétních časech a dnech, kdy máte na konzultace prostor.

#5

Inteligentní přesouvání objednávek

Přesun objednávek již nemůže být jednodušší. Pacientovi můžete po přesunutí zaslat nový termín vyšetření ke schválení bez toho, abyste ho museli kontaktovat.

#6

Organizace více ordinací

Pohodlnému ovládání více ordinací z jednoho místa jsme věnovali speciální péči a pozornost, jak v účtu lékař tak v účtu sestřička.

#7

Přehledný kalendář

Máze ve zvyku pracovat s klasickým kalendářem a zároveň potřebujete chytré funkce jako hledání obsazenosti při přesouvání termínů? Smart Booking je modul právě pro Vás.

#8

Widget

Umístěte si na své stránky ordinace widget, pomocí kterého se mohou pacienti objednávat. Smart Booking Vám umožní se věnovat plnohodnotně práci.

Výhody modulu

Bez instalace

Intuitivní ovládání

Podpora mobilních zařízení

Zákaznický servis

Video

Zjistětě, jak modul funguje.

Zažádajte si bezplatně o nezávaznou kalkulaci

Neváhejte se na nás obrátit a domluvit si bezplatnou konzultaci a představení systému. Rádi Vám vše vysvětlíme.

Kontaktovat

Reference

Máme spokojené uživatele, kteří se rádi podělí o své zkušenosti

MUDr. Danuše Trojanová, praktický lékař pro děti a dorost, Moravské Budějovice

Aplikace Smartbooking je jednoduchá a přehledná. Pacienti kvitují, že jim systém připomíná návštěvy a že se mohou objednávat sami.

KARDIOLOGICKÁ AMBULANCE PRACHATICE S.R.O.

Jsem spokojená se službami zdravotního registru, ohledně hlášení dovolených, též u vás používám druhým rokem lékařskou poštu, kde můžu zabezpečněně posílat lékařské zprávy kolegům lékařům a nemusím je tak posílat písemně.

MUDr. Eva Pavlovská, ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, Most

Vyhovuje mi váš ambulatní systém vizit, který je online, velmi se to hodí v současné covidové době.S pravidelným servisem doplňovaní aktualit a dovolených na stránky jsem taktéž spokojena.

MUDr. Veronika Štorcelová, všeobecná ambulancia pre deti a dorast, Trenčín

Objednávací systém Smart booking používam už rok. Technici zo Smartbookingu si so mnou v úvode prešli systém práce na našej ambulancii apotom mi presne podľa našich požiadaviek "ušili" a nastavili objednávanie priamo pre našu ambulanciu.

MUDr. Jana Pivoňková, praktická lékařka pro děti a dorost, Brno - Komárov

Se službami firmy jsem spokojená.

MUDr. Jana Procházková, léčebná a preventivní péče pro děti a dorost, Břeclav

Jsem spokojená s veškerou péčí, byla chyba v zadávání dovolené, ale již opraveno a vše je v pořádku.

Gynekologická ambulance Karviná Hranice s.r.o.

Spokojenost s programem Booking (pacientkám také vyhovuje) a Zdravotním registrem - servis informací.