FAQ

Mohu pracovat z více zařízení?

Ano, jelikož aplikace VIZIT je cloudovou aplikací, můžete ji spustit na jakémkoliv zařízení.

Jak vykazovat dávky na pojišťovny?

Vykazování dávek na pojišťovny lze provést dvěma způsoby. Mohu zadávat a návštěvy, vést á rozvíjet kartotéku a následně vykazovat na pojišťovny. Mohu ale také pouze naimportovat excel soubor, který obsahuje informace o poskytnutých výkonech. Aplikace Vám pak vygeneruje dávku, kterou můžete ihned poslat.

Umí aplikace vystavovat eRecepty s modrým pruhem?

Ano, aplikace VIZIT má vždy implementovanou nejnovější rozhraní pro eRecepty. Můžete tak využívat všech možností, které poskytuje systém eReceptů.

Jak aplikace VIZIT bezpečná?

Každá aplikace má zpravidla nejzranitelnější místo v podobě uživatelů, kteří s ním pracují. Samotná aplikace je velmi robustně zabezpečena a ctí moderní standardy na tomto poli.

Je Váš ambulantní systém i pro Mac?

Aplikaci lze spustit na jakémkoliv počítači. Tzn. počítače Mac resp. operační systém MacOS je plně podporovaný.

Mohu vykazovat za více ičp?

V aplikace můžete vykazovat nejen za více IČP, ale také za více IČZ. Pro každé IČP pak můžete mít rozdílné smlouvy s pojišťovnami.

Je možné mít ve VIZITu více odborností

Ve vizitu si můžete nastavit více odborností, zároveň můžete pacienta přiřadit ke konkrétní odbornosti, která jej bude defaultně ordinovat.

Je nutné VIZIT instalovat?

Aplikaci VIZIT není třeba instalovat. Jedná se o cloudovou aplikaci, tudíž Vám k jejímu spuštění postačí pouze internetové připojení a prohlížeč.